نمایندگی دوربین مدارسبته داهوا در تبریز

شرکت داهوا تکنولوژی به عنوان تامین کننده سیستم های نظارت تصویری پیشرفته فعالیت خود را در سال ۲۰۰۱ میلادی آغاز کرد. دوربین های مداربسته داهوا با دارا بودن گواهینامه ISO9001 سیستم های مدیریت کیفیت، و برخی از گواهی نامه های بین المللی مانند UL، CE، FCC را داراست. دوربین های داهوا با اعتبار بالا در اروپا، امریکا، ژاپن و همچنین تایوان به فروش می رسند .

شرکت داهوا از سال ۲۰۱۰ میلادی حدود ۱۰ درصد از درآمد سالانه خود را دربخش تحقیق و توسعه (R&D) سرمایه گذاری کرده است جالب است بدانید که  بیش از ۵،۰۰۰ مهندسان در این بخش در حال فعالیت هستند. این شرکت همواره تلاش نموده تا طیف گسترده ای از محصولات را متناسب با نیازهای مشتری و برای سطوح امنیتی مختلف تولید کند . محصولات داهوا به طور فراگیر در فروشگاه ها ، مغازه ها، مدارس، هتل ها، بانک ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، بزرگراه ها، عوارضی ها (کنترل ترافیک) استفاده شده است .
محصولات شرکت داهوا عبارتند از : سیستم ساختمان هوشمند، کنترل دسترسی، آی فون تصویری، زنگ هشدار، قفل هوشمند، سیستم نظارت تصویری پیشرفته و سیستم حمل و نقل هوشمند.

محصولات برنـد داهــوا در بازار ایران هم بسیار پر طرفدار است. شرکت امــن آوا نماینـدگی دوربین مداربسته داهوا در تبریـز است شما می توانید برای انتخاب دوربین مداربسته مناسب و یا دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

شرکت جهان امن آوا نمایندگی شرکت داهوا در تبریز می باشد، جهت دریافت مشاوره و یا اطلاع از قیمت به روز دوربین مداربسته داهوا با کارشناسان امن آوا در ارتباط باشید!

تماس با شرکت امن آوا