نمایندگی هایک ویژن در تبریز

شرکت هایک ویژن فعالیت خود را از سال ۲۰۰۱ به طور رسمی در کشور چین آغاز کرد و از آن زمان تا کنون به عنوان بهترین و پرفروش ترین شرکت تولید کننده در حوزه ی سیستم های نظارتی شناخته می شود. کمپانی هایک ویژن در این سال ها توانسته است جایگاه نخست بیشترین فروش را در جهان به دست بیاورد. این شرکت در بیش از ۱۰۰ کشور جهان محصولات خود را به فروش می رساند. هایک ویژن همیشه روند رو به رشد خود را ادامه داده و همواره بهترین ها را روانه ی بازار می کند. تولید محصولات متعدد با توجه به نیاز مشتری باعث شده تا در جایگاه بسیار خوبی در بازار قرار بگیرد.
کمپانی هایک ویژن محصولات متعددی مانند دوربین های مداربسته و تحت شبکه، دوربین های Turbo HD، دستگاه های ضبط تصاویر NVR و DVR، کابل شبکه، آیفون های تصویری، دوربین اسپید دام و همچنین سیستم های ذخیره کننده تولید می کند.
شرکت هایک ویژن از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در ایران توسط شرکت های متفاوتی آغاز کرد و توانست جایگاه خاصی را در بازار ایران به دست بیاورد.
همچنین با تاسیس یک برند دیگر با نام “هایلوک” توانسته است محصولات کمپانی هایک ویژن را در تعداد بالا و انواع مختلف آن برای همه علاقه مندان به محصولات این شرکت در ایران را فراهم کند.
شرکت امن آوا  نمایندگی شرکت هایک ویژن در تبریز می باشد. شما می توانید از طریق تماس با مجموعه ما مشاوره تخصصی درباره محصولات هایک ویژن را دریافت کنید. جهت اطلاع از بهترین قیمت ها با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس مشاوره