شــرکت هایک ویژن که آمار پرفروش ترین برند دوربین مداربسته در جهان را در دست دارد با هدف دسترســی به حجم بیشتری از مشتریان در سال 2017 اقدام به ایجاد برند جدیدی به نام هایلوک نمود. این برند برای خریدارانی که به دنبال محصول ارزان و باکیفیت هستند انتخاب مناسبی است. برند هایلوک در حال حاضر محصولات مداربسته خود را در دو دسته IP و آنالوگ HD تولید می کند.
هایلوک در چند سال اخیر عملکردی عالی را در حوزه سیستم های نظارتی داشته است. این برند در رقابت با سایر برندهای هم رده خود علاوه بر تولید دوربین توربو HD هایلوک، دوربین مداربسته تحت شبکه نیز تولید کرده است. ویژگیهایی مانند قابلیت پردازش تصویر، تشخیص چهره و پلاک و همچنین قیمت مقرون بصرفه این برند از جمله دلایلی است که دوربین هایلوک را هر روز پرطرفدارتر از گذشته می کند.
به طور کلی هایلوک انتخاب بسیار مناسبی برای پروژه های متوسط و کوچک است. خریدارانی که به دنبال محصولات نظارت تصویری با عملکرد بالا و با قیمت پایین تر هستند می توانند از محصولات هایلوک (Hilook) خریداری کنند. هایلوک قابلیت هایی مانند نمایش زنده و ضبط تصاویر، قابلیت پخش تصاویر از راه دور، پشتیبان گیری از فایل ها یا همان BACK UP، ذخیره سازی برنامه ریزی شده و مدیریت هشدار را داراست.

هایلوک چه محصولاتی را تولید می کند؟
هایلوک تولید کننده ی انواع محصولات نظارت تصویری مانند دوربین مداربسته TURBO HD ، دوربین مداربسته تحت شبکه، دوربین های اسپید دام و دستگاه های NVR و DVR است.
اگر شما به دنبال خرید یک دوربین بصرفه هستید و از طرفی هم وضوح تصاویر دریافتی نیز برای شما مهم است، دوربین هایلوک انتخاب مناسبی است.
دوربین تحت شبکه و دستگاه ضبط NVR هایلوک نیز با نصب آسان، کیفیت بالا و کاربری عالی مناسب پروژه های کوچک است. شما میتوانید دستگاه های هایلوک خود را با آخرین نسخه نرم افزار مدیریت تصویر به نام HiLookVision هم از طریق کامپیوتر خانگی و یا از طریق موبایل مدیریت کنید.