خدمات استثنایی برای مشتریان امن آوا

گارانتی دوربین مداربسته تبریز

ارائه گارانتی ۱۸ الی ۵۰ ماهه

خدمات گارانتی دوربین مداربسته تبریز

پیگیری خدمات گارانتی توسط ما

نصب دوربین مداربسته تبریز

۱۵ روز خدمات رایگان در محل

عیب یابی دوربین مداربسته تبریز

چکاپ دوره ای به مدت یک سال

دوربین مداربسته تبریز

دارای سوابق اجرایی پروژه های متعدد

دوربین مداربسته قیمت

ضمانت قیمت کالاها

مشاوره خرید دوربین مداربسته تبریز

مشاوره تخصصی رایگان

نصاب دوربین مدار بسته تبریز

کارشناسی و اجرای اصولی پروژه

نصاب حرفه ای دوربین مدار بسته تبریز

نصب تخصصی و حرفه ای

خدمات دوربین مدار بسته تبریز

خدمات پشتیبانی ۲۴/۷

سال تاسیس

۱۳۸۶

پروژه های انجام شده

۶۲۰

مراحل نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در امن آوا

بازدید از محل و بررسی نیازها

متخصصان امن آوا با حضور در محل شما و برآورد نیازها، نقاط تحت پوشش دوربین مداربسته را مشخص کرده و با توجه به زوایا، ارتفاعات، نوع محیط و مواردی مانند اینها تجهیزات مورد نیاز شما را در کامل ترین و بهینه ترین حالت ممکن پیش بینی می کنند.

ارائه ی راه حل

در این مرحله با توجه به کارشناسی های انجام شده در محل، متخصص راه حل ها را تبدیل به پیشنهاد کرده و مقدار سرمایه اجرایی مورد نیاز را به مشتری اطلاع می دهد. طراحی و اجرای سیستم نظارتی محل شما همراه با بهترین نتیجه و کمترین هزینه دغدغه تیم امن آواست.

اجرا و نظارت

شروع پروژه به صورت عملیاتی در این مرحله انجام می شود. تیم امن آوا بر اساس طرح تایید شده، در سریعترین زمان ممکن پروژه را به اتمام خواهد رساند. همچنین به اطلاع همکاران عزیز می رسانیم که تیم امن آوا می تواند به عنوان شرکت مشاور بر کیفیت و صحت عملکرد پروژه، شما را یاری دهد حتی اگر قرارداد اجرای پروژه شما با یک شرکت دیگر باشد.

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی سیستم های شما طبق قرارداد بر عهده شرکت امن آوا خواهد بود. همچنین اگر شرکت دیگری مجری سیستم شما بوده است و اکنون نیاز به پشتیبانی دارید، ما آماده عقد قرارداد با شما هستیم. کلیه خدمات انجام شده از مشاوره تا نظارت در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری شرکت امن آوا ثبت خواهد شد تا در صورت نیاز به هر نوع پشتیبانی، خدمات لازم سریعتر به مشتری ارائه گردد. لازم به ذکر است که در پروژه های انجام یافته توسط شرکت امن آوا، خدمات در محل به مدت ۱۵ روز رایگان بوده و پس از آن نیز به مدت یکسال چکاپ دوره ای رایگان خواهد بود.

خدمات گارانتی با امن آوا

هدف ما آسودگی خاطر و جلب رضایت مشتری است از این رو چنانچه نیاز به خدمات گارانتی داشته باشید ما پیگیر خواهیم بود و نیازی به پیگیری شما از شرکت اصلی نیست. ما همیشه سعی می کنیم تا بین شرکت های عرضه کننده کالا بهترین خدمات گارانتی را انتخاب کنیم و با توجه به سابقه کاری و اطمینان این شرکت ها به مجموعه امن آوا همیشه در ارائه خدمات گارانتی، با ما همکاری می کنند. تجهیزات ارائه شده توسط شرکت امن آوا دارای ۱۸ الی ۵۰ ماه گارانتی می باشند علاوه بر آن هر وسیله ای که در سیستم شما به کار میرود دارای شماره سریال خاص است که در پرونده شما درج خواهد شد تا در صورت بروز اشکال، توسط متخصص به راحتی رفع شود.